Відгуки

Ми з моїм синочком уже декілька років є Клєнтами магазину HAPPY BABY і поки-що не зустрічали альтернативи по асортименту, якості і вартості речей. Завжди із задоволенням відвідую магазин на Калинівському ринку, а тепер уже є можливість знайомитись із ассортиментом через інтернет-магазин. Ми дуже задоволені HAPPY BABY, рекомендую усім батькам та їхнім діткам.

Доник Любов

Приємне і якісне обслуговування. Панамку яка нам не підійшла по розміру – замінили на слідуючий день.

Елена

Моєму синочку уже майже 2 роки і на 90% його гардероб сформований на основі колекцій HAPPY BABY. Постійно є новинки та цікаві аксесуари до одягу. Можу сказати що HAPPY BABY привив нам уже свій стиль та бажання одягатись тільки у якісні, стильні та доступні речі.

Олеся

Замовляла послугу «Виїзного магазину» на дім і залишилась задоволеною асортиментом, ціною та швидкістю реагування менеджера на мої потреби.  Змогли приміряти та вибрати речі які нам подобаються в домашніх умовах та в зручний час!

Татьяна Гриневич

Оригінальні речі за гарну ціну!

Богайчук Татьяна

Я співпрацюю з HAPPY BABY уже 4 роки. Можу сказати що це надійні партнери – для яких немає неможливого. З HAPPY BABY приємно і вигідно співпрацювати.

Партнер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *