Про нас

Ми команда молодих батьків – створили цей інтернет-магазин на основі нашого досвіду та нашого бачення модного, якісного, зручного та доступного одягу для малюків.

У колекціях магазину представлені Американські, Англійські, Польські, Українські та інші бренди дитячого одягу – які є відомі на увесь світ та найкращі Українські виробники. Також  ми підтримуємо вітчизняних виробників якісного дитячого одягу які тільки розпочинають свою діяльність – але уже зацікавили нас своєю креативністю та новизною. Це одяг, який подобається нам самим.

Наш девіз: «якісний одяг за мінімальними цінами, широкий асортимент, якісне обслуговування». Ми працюємо без посередників, а також приймаємо активну участь в розроблені колекцій одягу з нашими партнерами.

Ми подбали про наших замовників, забезпечивши безкоштовну доставку по всій Україні при вартості замовлення від 700 грн.

Для жителів міста Чернівці та гостей нашого міста є можливість відвідати також наш гуртово-роздрібний магазин який розташований на Калинівському ринку 1 ряд, 1 сектор магазин № 118 «HAPPYBABY»

Для Чернівчан ми надаємо послугу «виїзного магазину» – який може доставити Вам на вибір до 20-ти моделей, щоб покупка дитячого одягу була легкою та приємною.

Для гаманців батьків ми передбачили гнучку бонусну програму, яка дозволить поповнити гардероб дитини невеликим коштом. Так наприклад вітальна знижка та індивідуальний промо-код допоможуть реально заощадити кошти при покупці.

Ми дбаємо про наявність всього асортименту, але якщо Ви потребуєте індивідуального замовлення із США, то ми якнайшвидше замовимо та доставимо Ваше замовлення, адже ми цінуємо кожного нашого клієнта.

Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що ми не займаємось стоком та дитячим одягом виробленим по ліцензіях – а працюємо тільки з новими та оригінальними речами.

Гарного настрою та приємних покупок!